4 Fotky

4 Fotky

Očarujúci 5 izb RD na predaj

Macov, Macov, 93032, Trnava, Dunajská Streda
145 000,00 €
Realitná kancelária JO-IN Real, ponúka v obci Macov na predaj očarujúci samostatne stojaci dom, ktorý si Vás získa svojou výnimočnou atmosférou.

Táto jedinečná nehnuteľnosť svojou polohou ponúka pre budúcich majiteľov čaro súkromia a oddychu. Nachádza sa v tichej časti obce s vynikajúcou dostupnosťou (cca 30 minút) do hlavného mesta Bratislavy, cestovanie do Šamorína a Dunajskej Stredy je taktiež bezproblémové.

Dom, s veľkorysou obytnou plochou 140m2, bol kolaudovaný v roku 2017. Je postavený na pozemku o rozlohe 800 m2. K domu prislúcha aj murovaný záhradný domček o rozlohe takmer 40m2.

Dispozícia domu pozostáva zo 4 izieb, veľkej obývačky spojenej s kuchyňou, veľká kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom, samostatné WC a práčovňa. S obývacej miestnosti je východ na terasu, kde je všetko potrebné na relax a grilovanie, a to vrátane umývadla s teplou vodou. Na terase je aj prístup do pivničky, kde je čerpadlo a možnosť uskladnenia zeleniny.

Napojenie na inžinierske siete ako kanalizáciu a elektrinu je samozrejmosťou, voda je z vlastnej studne, obec nie je plynofikovaná. Vykurovanie je zabezpečené elektrickým kotlom a radiátormi, v kúpeľni a v kuchyni sa nachádza podlahové kúrenie. Taktiež je možné aj alternatívne kombinované vykurovanie pomocou krbu na pevné palivo s obehovým čerpadlom.

Ak Vás naša ponuka zaujala, zavolajte nám. Radi Vám byt osobne predstavíme a ponúkneme možnosti financovania, právneho servisu a poradenstva počas celého procesu nadobudnutia vlastníckeho práva k Vášmu novému bývaniu. Tešíme sa Vás!

Základne informácie

Izby: 5
Obytná plocha m2: 140

Informácie o stavbe

House Construction: Tehla
Roof: Betónová krytina
Postavené v roku: 2017
Počet podlaží: 1
Vlastnosti
Kategória:
Typ:
Izby:
5
Podlažia:
1

Umiestnenie
Podobné nehnuteľnosti
Nehnuteľnosti v rovnakej kategórii
3-izbové bytové jednotky v tehlovom dome
Predané 81 900,00 €
Holice, časť Póšfa, Dunajská Streda, Trnava
2, 4-izbové tehlové rodinné domy v dvojdome
Predané 92 000,00 €
Holice, časť Póšfa, Dunajská Streda, Trnava