3 Fotky

3 Fotky

Som zlý lebo ma predáva 6 kancelárii? NIE! Btw vieš čo je na kopci? :)

Kyselica, 93030, Trnava
110 000,00 €
Krásne prostredie, skvelá dispozícia, priaznivá cene!

Som dom s 3 izbami a rozlohou 87m2+ terasa 15m2, postavený na pozemku s rozlohou 450m2 a týmto som predurčený byť domovom pre menšiu rodinu ako aj pre mojich nových obyvateľov túžiacich po absolútnom relaxe. A aby ste vedeli, som aj domovom pre ľudí, ktorý obľubujú aktívny oddych ako je cyklistika, korčuľovanie, golf a iné..

A čo sa nachádza v mojej blízkosti na kopci?
Dunajská cyklistická cesta vedie z nemeckého Donaueschingenu až do maďarskej Budapešti. Je súčasťou európskej cyklotrasy EuroVelo 6, ktorá má dĺžku až 3653 km. Jej slovenská časť začína pri hraničnom priechode Berg na okraji Petržalky odkiaľ kopíruje tok Dunaja, cez vodné dielo Gabčíkovo až k hraničnému priechodu Štúrovo, kde pokračuje na juh smerom do maďarskej metropoly.

Som postavený v nádhernom prostredí prírody a ešte k tomu aj s výbornou dostupnosťou do okolitých miest a metropoly.

Predávam sa v štádiu HOLODOM s výbornými izolačnými vlastnosťami, dvomi parkovacími miestami, špičkovým podlahovým kúrením DEVI a mámaj mnoho iných predností - napríklad elektrina, verejný vodovod, kanalizácia, vlastná studňa, prístupová cesta, verejné osvetlenie.

AK SOM VÁS OSLOVIL ZAVOLAJTE CHALANOVI KTORÝ MI HĽADÁ MAJITEĽOV. Rád Vám osobne predstaví moju maličkosť a ponúkne možnosti financovania, právneho servisu a poradenstva počas celého procesu nadobudnutia vlastníckeho práva k Vášmu novému bývaniu.
Tešíme sa Vás!

PS: samozrejme je aj viac foto ale moje skutočné čaro vierohodne nevystihne ani jedna a preto volaj a prídi si ma obzrieť ;-)

Podobné nehnuteľnosti
Nehnuteľnosti v rovnakej kategórii
Stavebný pozemok pre náročného klienta
Na predaj 160 000,00 €
Michal na Ostrove, Michal na Ostrove, 93035, Trnava
NOVOSTAVBA, 127m2 v novej štvrti na skok od Bratislavy
Na predaj 160 000,00 €
Nová Dedinka, Senec, Bratislava
2 izb byt, ktorý Vás ihneď osloví
Na predaj 69 000,00 €
Nová Ves, Dunajská Streda, 92901, Trnava
4 izbový rodinný dom v Hrubej Borši
Na predaj 113 500,00 €
Hrubá Borša, Bratislava